Věrnostní program

Spokojenost a věrnost našich zákazníků je pro nás priorita. Neustále se snažíme naše služby a servis zlepšovat. Proto jsme se rozhodli vytvořit věrnostní program Royal Jasmine Spa, díky kterému budou naši stálí zákazníci obklopeni luxusem více než kdy předtím.

Slevy a nabídky, pravidelný přístup novinek a pozornosti při každé z návštěv. To a ještě mnohem víc pro Vás!

Staňte se naším věrným klientem a čerpejte skvělé výhody

PODMÍNKY VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

 

 Účast ve věrnostním systému je dobrovolná, je zdarma a zákazník, který jeho výhody využívá může účast ve věrnostním systému kdykoliv ukončit bez jakýchkoliv sankcí a poplatků.

Věrnostní karta je přenosná tj. sbírání bodů a čerpání výhod může kdokoliv kromě zaměstnanců, rodinných příslušníků a spolupracovníků zaměstnanců Salonu nevyčerpané/nevyužité známky nelze zpět vyměnit za hotovost nebo je jakkoliv jinak nárokovat/zhodnotit.

Věrnostní kartičky nejsou elektronicky evidovány tj. za ztrátu nebo zničení nelze poskytnou náhradu.

Každý klient dostane papírovou kartičku, na kterou sbírá známky za nákupy v našem Salonu.

Pokud klient uskuteční nákup a kartičku nemá u sebe, nelze známky za nákup domáhat zpětně, tím že systém věrnostních karet není online, není možné zpětně dohledat

Za jakoukoliv útratu v min. hodnotě 649 Kč získá klient 1 známku (tj. např. útrata za 1200 Kč = 1 známka, 1298 Kč a více 2 známky atd.)

Známku lze získat pouze za nákup v hotovosti.

Známku lze získat i za platbu záloh na služby, ale opět v min. hodnotě 649,- Kč = 1 známka ( známky nelze získávat za předchozí nákupy).

Při platbě zálohou můžete nárokovat nálepku až při doplatku služby. Obě tyto platby musí být provedeny v hotovosti.

Slevy se nesčítají.

Jednotlivé výhody a slevy jsou uvedeny přímo na kartičce nebo mohou být uvedeny na samostatném letáku a www stránkách Salonu.

Pokud má klient starší věrnostní kartičky, musí tyto kartičky vyčerpat a poté může využívat nového věrnostního systému. Věrnostní systémy nelze kombinovat, docházelo by tak k násobení benefitů.

Při využití jednotlivých známek dojde k jejich znehodnocení (procvaknutí).

Známky a výhody se využívají a čerpají výhradně osobně vždy při návštěvě Salonu (recepce) mimo výjimky, které jsou specifikovány samostatně (přeobjednání/storno  atd.).

Slevy na nákup se nevztahují na nákupy permanentek.

Věrnostní kartičky se vztahují pouze na nákupy voucherů na salonu, nevztahuje se na nákupy ze slevových portálů.

 

Klient, který má narozeniny má možnost získat voucher na masáž zdarma, pokud se osobně dostaví do Salonu přímo v den narozenin a ověří svou totožnost např. (O.P., pas, karta MHD atd.), hodnota narozeninové masáže “voucheru”  jsou pouze 3 *.

Na narozeniny přijde člověk v den svých narozenin s OP a věrnostní kartičkou, kde se přímo ke slovy napsanému benefitu na přední straně napíše datum užití a ze strany se procvakne tím pádem tento bonus znehodnotíme, aby byl použit pouze pro vlastníka kartičky, jedenkrát v kalendářním roce.

Platnost narozeninového voucheru je 3 měsíce.

 

Pokud chce klient využít možnost změnit nebo zrušit termín masáže v lhůtě menší než 48 hodin může tak učinit díky věrnostnímu systému, ale musí se omluvit min. 24 hodin před začátkem masáže.

Tento benefit má hodnotu 4 * a masáž může zrušit osobně, emailem nebo telefonem. Na přeobjednaný termín musí donést věrnostní kartičku.

Benefit znehodnotíme uplatněním nálepek na věrnostní kartičce.

Patnost prodlouženého voucheru je až 3 měsíce.

 

Našli jste doma propadlý voucher a chcete jej využít?

Díky našemu věrnostnímu systému je možné prodloužit voucher. Tento benefit má hodnotu 5 *.

Benefit znehodnotíme uplatněním nálepek na věrnostní kartičce .

Platnost prodlouženého voucheru je až 2 měsíce.

 

Pokud máte na Vaší věrnostní kartičce min 6 *, můžete využít našeho dalšího benefitu a to získání masáže zdarma.

Aktuální výběr masáže Vám sdělí recepční (Masáž nohou, zad a šíje, masáž rukou, masáž obličeje na 30 min, popřípadě prodloužení zakoupené masáže o 30 min).

Tento benefit má hodnotu 6 *.

Benefit znehodnotíme uplatněním nálepek na věrnostní kartičce.

Platnost voucheru je 4 měsíce.

 

Všechny věrnostní kartičky budou evidovány pod číslem a jménem zákazníka a veškeré uplatněné benefity budou zapsány v poznámkách. Bude uvedeno příjmení,  telefonní kontakt, číslo věrnostní kartičky.

 

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?