Věrnostní program

Věrnostní program PLATNÝ OD 1.1.2024

 

Nový věrnostní program platný od 1.1.2024 je POUZE v elektronické podobě.

Neexistuje žádná jiná forma věrnostního systému, starý papírový věrnostní systém byl ukončen k 31.12.2023.

V novém věrnostním systému získává klient body (hvězdičky), které nalezne pod tímto internetovým odkazem: https://vouchery.pomocspocitacem.cz/klient/jasmine

 

 

Staňte se naším věrným klientem a čerpejte skvělé výhody

PODMÍNKY VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

 

Maximální počet hvězdiček, který může klient získat je 15 *

Maximální odměna při dosažení 15 * je masáž na 60 minut dle výběru viz.níže. Po dosažení 15 * a získání BONUSŮ začíná systém počítat * od začátku.

 

Všechny BONUSY: (maska na obličej, 30 minut masáž dle výběru, 10 minut oxygenoterapie, 60 minut masáž dle výběru) jsou zasílány automaticky systémem ve formě pdf. voucherů.

PODMÍNKA pro zařazení do věrnostního systému a pro získání přístupu do KLIENTSKÉ SEKCE VĚRNOSTNÍHO SYSTÉMU je zakoupit voucher v minimální hodnotě 849,- Kč

 

1* =  1 voucher v min. hodnotě 849,- Kč

 

Za každý zakoupený voucher v min. hodnotě 849,- Kč získáte * do Vašeho věrnostního systému.

 

POZOR!!! PŘÍKLAD: Pokud si klient zakoupí 2 vouchery, ale hodnota 1 voucheru bude nižší než 849,- Kč, tak zákazník není zařazen do věrnostního systému. NAPŘ: paní Nováková koupí 2 vouchery, každý za 699,- Kč tedy v celkové hodnotě 1398,- Kč tak NENÍ ZAŘAZENA DO VĚRNOSTNÍHO SYSTÉMU

 

Věrnostní program: VOUCHER, HVĚZDIČKA A UVÍTACÍ EMAIL, BONUSOVÉ VOUCHERY JSOU navázány na email, který jste uvedli při koupi Vašeho voucheru. Tedy není možné měnit email, vždy uvádějte stejný email. SYSTÉM NENÍ NAVÁZÁN NA TEL.ČÍSLO ANI JMÉNO, POUZE NA VÁMI UVEDENÝ EMAIL.

 

Jaký je postup?

Po zakoupení voucheru v min. hodnotě 849,- Kč Vám automaticky na email přijde tzv. uvítací email s Vašemi přihlašovacími údaji do KLIENTSKÉ SEKCE.

Při zařazení do věrnostního systému Vám také přijde informativní email o tom, že jste získali 1 * a také samotný voucher na masáž. Při každém dalším nákupu Vám přijde informativní email o získání 2*, 3* atd.

Při dosažení 3 * Vám dorazí informativní email o 3*, dále samotný voucher na masáž a bonusový pdf. voucher s odměnou (maska dle výběru)

Při dosažení 7 *Vám dorazí informativní email o 7*, dále samotný voucher na masáž a bonusový pdf. voucher s odměnou (30 minutová masáž dle výběru) viz níže

Při dosažení 11 * Vám dorazí informativní email o 11*, dále samotný voucher na masáž a bonusový pdf. voucher s odměnou (10 minut oxygenoterapie)

Při dosažení 15 * Vám dorazí informativní email o 15*, dále samotný voucher na masáž a bonusový pdf. voucher s odměnou (60 ti minutová masáž) dle výběru viz. níže

Pokud však zakoupíte voucher s hodnotou nižší než 849,- Kč na email Vám přijde POUZE váš voucher nikoliv přístup do věrnostního systému!

 

Postupně získáváte BONUSY:

3 *  MASKA NA OBLIČEJ

7 * 30 MINUT MASÁŽ DLE VÝBĚRU

11 * 10 MINUT LÉČBA KYSLÍKEM

15 * 60 MINUT MASÁŽ DLE VÝBĚRU

 

MASÁŽE Z BONUSOVÉHO SYSTÉMU NA VÝBĚR:

30 MINUT MASÁŽ

- Tradiční thajská masáž

- Havajská relaxační masáž Lomi- Lomi

- Masáž zad a šíje

- Aroma olejová masáž

60 MINUT MASÁŽ

- Tradiční thajská masáž

- Royal (královská) masáž

- Havajská relaxační masáž Lomi- Lomi

- Masáž s lávovými kameny

- Aroma olejová masáž

- Antistresová masáž

 

 

 

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?