Vánoční edice thajských masáží.

Vánoční edice: Spirit of Asia

Proto také dochází k celkovému prokrvení a následnému uvolnění organismu. Masáže přinášejí celkové zklidnění nejen organismu, ale i mysli, odstraňují únavu, ochablost, ztuhlost či bolestivost svalů. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, regenerují pokožku a navozují příjemnou náladu. Hodina na masáži z Vás udělají alespoň na chvíli úplně jiného člověka – během této doby totiž dokážete opravdově relaxovat a nasát spoustu pozitivní energie.

Unikátní kombinace tradičních asijských masáží pro jedinečný zážitek. Užijte si to nejlepší z tradice Asie a vychutnejte si luxusní propojení tradiční filipínské masáže Hilot, tradiční thajské masáže a japonské léčivé metody Shiatzu. Dopřejte si to nejlepší z nejlepších. Tato masáž patří mezi tzv. tlakové masáže, kdy tlakem na sval dojde k jeho uvolnění a následné relaxaci. Masáž je prováděna od kořínků vlasů až po konečky prstů.

Jedinečná vánoční cena balíčku!

Původní cena balíčku:  2 799,- Kč

koupit online za 849

Masáž začíná u nohou. Říká se, že akupresurní body na nohou jsou branou do duše a ovlivňují činnosti vnitřních orgánů a celkové rovnováhy organismu. Dále Vás čeká tlaková speciální masáž na jednotlivé akupresurní bod na těle, která rozproudí Vaši krev a energii. Poté se můžete těšit na stretching, protahování a pasivní prvky jógy. Díky stretchingu se Vaše tělo ještě více uvolní.

Po uvolnění přichází na řadu japonská mikrocirkulační metoda krouživých pohybů, která odstraní toxiny z těla ven a je velmi podobná lymfatické masáži. Dále Vás čeká hloubková bodová masáž pro uvolnění svalů a kloubů a na závěr luxusní thajská masáž dekoltu, šíje a hlavy. Dopřejte si to nejlepší z Asie a načerpejte sílu!

Balíček obsahuje:

  • 60 minut - luxusní masáž  Vánoční edice: Spirit of Asia
  • Výběr z vánočních bonusů:

               - Teplý pohankový polštář pod hrudní páteř

               - Extra masáž hlavy

  • Teplý zázvorový nebo thajský čaj

U nás můžete zaplatit i pomocí Vašich benefitních programů.

Jak mohu voucher získat:

  • OSOBNĚ

Voucher na balíček si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce, kde jej můžete i uhradit (KARTOU, CASH, STRAVENKOU). Dle aktuální otevírací doby na ulici: Purkyňova 74/2.

  • ELEKTRONICKY

Krásný voucher pošleme elektronicky na Váš email, stačí nám Váš email uvést do poznámky při online platbě.

 

Platnost voucheru je do 15.3.2024. Voucher je nutné uplatnit do konce platnosti voucheru.

naše služby

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?