Vánoční edice thajských masáží.

Vánoční edice: Mandlový olej s růží

Podmanivá vůně a krása růží si získala srdce nejedné ženy. Pro své léčebné a zkrášlující účinky si jí cenila i královna Kleopatra. Vědci objevili více jak 300 léčivých složek, které mají antibakteriální účinky a pomáhají zklidňovat pokožku. Unikátní jsou i účinky oleje na zralou pleť při boji s vráskami, pigmentovými skvrnami nebo rozšířenými a popraskanými cévkami na kůži. Esence jsou používány také jako antidepresivum, neboť mají stimulující účinky.

Mandlový olej není ve světě kosmetiky a krásy žádnou novinkou. Má pozitivní vliv na pokožku zejména v zimním období, kdy je pleť nejvíce vysušená. Díky vysokému podílu vitaminu E zjemňuje vrásky a navrací pleti mládí. Pokožka je vypnutá, hebčí a mladší. Vysoký obsah vitamin E navíc obnovuje buňky a detoxikuje tělo.

Jedinečná vánoční cena balíčku!

Původní cena balíčku:  1 999,- Kč

koupit online za 849

Luxusní masáž, kterou ocení nejedna žena. Masáž začíná položením teplých lávových kamenů na záda, masérka vloží také kameny do rukou. Lávové kameny, které jsou sopečného původu uvolní do těla energii a teplo a prohřejí zatuhlé svaly. Mezitím, co se Vaše záda uvolňují, masérka se věnuje Vašim chodidlům. Masíruje plosky, lýtka i stehna teplým růžovo-mandlovým olejem. Poté pokračuje bodovou hloubkovou masáží na zádech a postupně promasíruje každý kousek těla teplým olejem.

 

Aby byla masáž dokonalá, nezapomněli jsme ani na ruce. Ke konci masérka prohřeje Vaše dlaně, předloktí i paže teplými ručníky a poté je promasíruje teplým růžovo-mandlovým olejem. Na závěr Vás na přání čeká anti-age maska z růží na obličej s přídavkem koenzymu Q-10. Masáž je celotělová

Balíček obsahuje:

  • 60 minut - luxusní masáž  Vánoční edice: Mandlový olej s růží
  • Výběr z vánočních bonusů:

               - Teplý pohankový polštář pod hrudní páteř

               - Extra masáž hlavy

  • Teplý zázvorový nebo thajský čaj

U nás můžete zaplatit i pomocí Vašich benefitních programů.

Jak mohu voucher získat:

  • OSOBNĚ

Voucher na balíček si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce, kde jej můžete i uhradit (KARTOU, CASH, STRAVENKOU). Dle aktuální otevírací doby na ulici: Purkyňova 74/2.

  • ELEKTRONICKY

Krásný voucher pošleme elektronicky na Váš email, stačí nám Váš email uvést do poznámky při online platbě.

 

Platnost voucheru je do 15.3.2024. Voucher je nutné uplatnit do konce platnosti voucheru.

naše služby

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?