Vánoční edice thajských masáží.

Vánoční edice: Citron s hřebíčkem

Víte, že hřebíček byl v dávných dobách ceněn jako zlato? Důvody jsou zřejmé. Hřebíček má několik léčebných účinků: antibakteriální - ničí bakterie a posiluje imunitu, analgetický - snižuje a odbourává bolest, antiseptický - při vnějším i vnitřním použití působí dezinfekčně, anestetický - hřebíček má účinky místního znecitlivění.

Citron je bohatým zdrojem vitamínu C a má řadu léčivých účinků, posiluje imunitu, čistí pleť, sjednocuje a rozjasňuje pleť a v neposlední řadě má velmi příznivé účinky na psychiku. Vitamín C obsažený v citronu má anti-age účinky, které zabraňují drobným vráskám. Antibakteriální vlastnosti citronu pomáhají při léčbě akné.

Jedinečná vánoční cena balíčku!

Původní cena balíčku:  1 799,- Kč

koupit online za 849

Tato unikátní masáž je rozdělena do 3 částí. První část je zaměřena na masáž nohou. Masáž začíná přes plosky, lýtka až po stehna. Masérka využívá reflexologii, která pomáhá harmonizovat energii v těle. Na nohou se nachází nejvíce bodů, které ovlivňují činnost vnitřních orgánů a působí tak celkově na tělo. Milovníci masáží nohou si zajisté přijdou na své.

Druhá část se zaměřuje na zatuhlé záda. Masérka si připraví teplý ručník, kterým se prohřeje Vaše tělo a uvolní svaly. Poté Vás čeká luxusní masáž celé zadní strany těla v kombinaci s technikou Lomi-Lomi, která pochází z Hawaje a je dokonalou třešničkou na dortu pro unavené a bolestivé záda.

Třetí část je zaměřena na bodovou masáž hlavy. Všechny starosti a negativní energie se odplaví z těla pryč a vy si můžete užívat jemné doteky a hluboce relaxovat. Nechte se rozmazlovat a užijte si propojení toho nejlepšího v jedné masáži.

Balíček obsahuje:

  • 60 minut - luxusní masáž  Vánoční edice: Citron s hřebíčkem
  • Výběr z vánočních bonusů:

               - Teplý pohankový polštář pod hrudní páteř

               - Extra masáž hlavy

  • Teplý zázvorový nebo thajský čaj

U nás můžete zaplatit i pomocí Vašich benefitních programů.

Jak mohu voucher získat:

  • OSOBNĚ

Voucher na balíček si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce, kde jej můžete i uhradit (KARTOU, CASH, STRAVENKOU). Dle aktuální otevírací doby na ulici: Purkyňova 74/2.

  • ELEKTRONICKY

Krásný voucher pošleme elektronicky na Váš email, stačí nám Váš email uvést do poznámky při online platbě.

 

Platnost voucheru je do 15.3.2024. Voucher je nutné uplatnit do konce platnosti voucheru.

naše služby

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?